Echo House
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Echo House!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A place what we can call home

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emma De Noir

Emma De Noir


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Echo környéke

A place what we can call home Empty
TémanyitásTárgy: A place what we can call home   A place what we can call home EmptyVas. Ápr. 27, 2014 2:54 am

I'm not a stranger,
            No I am yours


Tudtam, hogy nem lesz minden egyszerű , amikor igent mondtam Warren-nek, de most hogy be akar épülni az Echo-ba ami a vámpíroktól hemzseg , most igazán szenvedek. Nem tudom biztosan, hogy amikor reggel elmegy akkor este hazatér-e és , hogy amikor nem jön haza éjjel, akkor életben van-e vagy menekülnöm kellene. Kétségek között lebegünk mégis erősnek mutatju magunkat. Farkasok vagyunk, nem bolyhos kiskutyák, akik visszaijednek a vámpírok szemfogaitól. Warren pedig erős. Nem lesz ilyen problémája, hogy őt elkapják. Legalábbis remélem.
Az ilyen hihetetlenül reménytelen gyászos napokom, mindig főzök. Valami újat, amit még nem próbáltam azelőtt és ez leköti a figyelmemet, plusz mindig van itthon valami finom és a fortyogó ételek gőzébe burkolózni kellemes érzéssel tölt el.
A tészta már a fórró vízben puhult, a tejszínes, sonkás öntet pedig már húlt a főzőlap második felén, én pedig az egyik esküvői magazint bújtam , főleg ruhákat keresve.
Nem jött meg a havivérzésem. Már egy hetet csúszik, de ez biztosan csak az idegeskedésektől van és mert nem tudom kipihenni magamat.
Előveszem a határidőnaplómat. Délelőtt el kell mennem vásárolni, utána összeszedem egy kicsit a lakást és fél 2-re foglaltam egy időpontot a legnagyobb Seattle-i esküvői ruhaszalonba. Az egyik koszorúslányom jön majd el velem. Direkt nem szedtem össze túl sok embert. Nem akartam más véleményére koncentrálni, csak olyat akartam, ami nekem tetszett és mivel ez a koszorúslányom a falka tagja , így biztosan egyet fogunk érteni a döntésemben. Ez nem túl kedves lépés, de legalább biztosan olyan ruha lesz rajtam , amit szeretni fogok.
Kibontok egy üveg vörösbort és töltök magamnak és visszatemetkezem az újságom rejtelmeibe.
Vissza az elejére Go down
Warren Feeney

Warren Feeney


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 21.

A place what we can call home Empty
TémanyitásTárgy: Re: A place what we can call home   A place what we can call home EmptyKedd Május 13, 2014 6:42 am

emmának ,
szeretettel


[justify]Kiszállok a kocsiból, az ajtaja puhán csapódik, ahogy gyengéden belököm. Benyomom a zárgombot, pittyen, és elindulok a ház felé. Végigsimítom a motorháztetőt, a fekete fényezéstől olyan... klasszikus a Chrysler. Felemelem a fejem, és beleszimatolok a levegőbe, reflexből, ahogy minden hazaérkezésnél, hogy tudjam, mi folyik a szomszédságban, és ahogy közelebb érek, megcsap valami új illat, és persze azt is érzem, hogy Emma is itthon van - na meg ezt az égő villanyok is elárulják. Belépek a házba, az előszobában lerúgom a cipőm, a szekrényre dobom a kulcsom, felakasztom a dzsekim és megkeresem a menyasszonyom. Egy üveg vörösbor mellett találom. Hátulról átölelem, és csókot lehelek a nyakára. Mélyen beszippantom a szagát.

Még mindig megőrjít. A magazint nézem.
- Gyönyörű vagy - suttogom a fülébe. - Akár így is oltár elé állhatnál. - Gyengéden a vállába harapok és a vacsora hívogató illata felé nézek.
- Mi fő? - nem értek a főzéshez, ezért is vagyok étterem tulajdonos a civil, abszolút humanoid életemben. Aki tudja, csinálja... Aki nem tudja, birtokba veszi, nem igaz?! Visszabandukolok a nappaliba, és ledobom magam a kanapéra. A távirányító után kutatva végignyomkodom a párnákat, és végül a hátam mögül kerül elő. Bekapcsolom a TV-t, és érdektelenül kapcsolgatok a csatornák között.
- Milyen napod volt? - fordulok Emma felé. Egyszerűen enm tudok ma koncentrálni. Hol erre, hol ara figyelek, és a reakcióidőm is nőtt, bele is szaladtam egy kanyarodó kocsiba hazafelé, de majd a biztosító elintézi. Az én Crysie-mnak, hál' Istennek, az ég világon semmi baja sem esett, az út szélére állva tüzetesen átvizsgáltam, hátha megbújt valahol egy sunyi kis karcolás vagy repedés, azért is értem haza ilyen későn.
Úristen... Milyen szexi. Belebámulok a hajába, elveszek a nőben.

from: warren feeney
to: emma de noir
notes: legközelebb gyorsabb leszek

Vissza az elejére Go down
Emma De Noir

Emma De Noir


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Echo környéke

A place what we can call home Empty
TémanyitásTárgy: Re: A place what we can call home   A place what we can call home EmptyKedd Május 13, 2014 10:02 am

I'm not a stranger,
            No I am yours


Belefeledkezem a fehér fodrok, csipkék , fátylak világába, amiből egy erős, de mégis gyengéd kéz húz vissza , amit egyáltalán nem bánok elvégre ma még nem ölelhettem magamhoz őt. Ajkai a nyakamra tapadnak egy pillanatra és ez halk kuncogást csal ki belőlem , mert a kifújt levegője megcsiklandozza a bőrömet. Beletúrok hajába , majd hátrabillentve fejemet megcsókolom az ajkait.
-Édes vagy de a ruháról nem mondok le.-állok ki az egész kiöltözősdi mellett. Mint minden nő én is vágytam egy gyönyörű fehér darabra és mint minden nőnek ez rettenetes fejfájást okozott, hiszen a kiválasztás korántsem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnhet.
-Carbonara spaghetti lesz. –pillantok hátra. Hamarosan elkészül, úgyhogy már nem kell sokáig éheznie. Mosolyogva követem tekintetemmel a kanapéig majd még két lapot megnézek, végül becsukom és hagyom az egészet a fenébe. Úgysem egy magazinból fogok választani.
Kérdését csak félfüllel hallottam mert közben levettem a tésztát is a tűzről és nekiálltam leszűrni.
-Volt pár ivartalanítás reggel, de délben elszabadultam a klinikáról azóta pedig takarítottam és főztem.-állatorvoskánt dolgozom a helyi klinikán. Háziállatokra specializálódtam elvégre nem igazán vagyok vidéki lány nem értek a szarvasmarhákhoz, lovakhoz. Vadállatokkal pedig nem akartam foglalkozni korábban.
-Neked, drágám?-közben elővettem két tányért és szedtem magunknak. Beledöftem a tésztakupacokba 1-1 villát és csatlakoztam vőlegényemhez a kanapén. A kezébe adtam a tányérját majd arcon pusziltam.
-Jó étvágyat.-mosolyogtam rá majd a képernyőre pillantottam. Warren az a férfi , akivel el tudom képzelni az életemet. Az egyetlen. Inteligens, jóképű ráadásul szinte egyből egymásra hangolódtunk. Kívánhat egy nő ennél többet?
Vissza az elejére Go down
Warren Feeney

Warren Feeney


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 21.

A place what we can call home Empty
TémanyitásTárgy: Re: A place what we can call home   A place what we can call home EmptyKedd Május 13, 2014 11:36 pm

emmának ,
szeretettel


- Én csak annyit mondtam, hogy tőlem pucér is lehetnél - rántom meg a vállam vigyorogva. Elképzeltem, ahogy meztelenül oltár elé sétálunk, de el is veszik a gondolat valahol az éterben. Az ivartalanításra felszisszenek.
- Szerencsétlenek... - nyögöm fájdalmasan, és kényelmesen elhelyezkedek a kanapén. A TV-t kapcsolagtom, végül megállapodok valami krimisorozaton, annyi van belőlük, hogy már azt sem tudom, melyik-melyik.
- Megjelent egy kritika rólunk az OurTown Weekley-ben. Egész jó. Bár kétszer el kellett olvasnom, mire felfogtam, hogy ez akkor most tulajdonképpen mi is, de nem az a lényeg, amúgy én azt sem tudtam, hogy járt nálunk egy újabb kritikus, ezt is Arthie mondta - rántom meg a vállam, és elveszem a vacsorámat Emmától, aki közben lehuppant mellém a kanapéra.

- Azt hittem, hozol bort is - bököm oldalba mosolyogva, de csak incselkedek, látszik is rajtam, hogy nem gondoltam komolyan. A hátamra fordulok és az ölébe fekszem. - Még szerencse, hogy nem nehéz a fejem.
Enni kezdünk, közben szól a TV. Kéjes nyögésekkel jelzem, hogy igen, ízlik, mennyei lett a vacsora ma is - a változatosság kedvéért, aztán ha befejeztem, leteszem a kis üveg kávézóasztalra a tányért.
- Szóval - megtörlöm a szám a pólóm ujjába - mikor is mész ruhát próbálni? - Nézek fel rá felvont szemöldökkel. Az ujjaim köré tekerem az egyik hajtincsét, és azzal játszom. Közben időnként beleszimatolok a levegőbe, de fel sem fogom, milyen szagokat érzem. Mondom, ez ma egy ilyen nap...

from: warren feeney
to: emma de noir
notes:

Vissza az elejére Go down
Emma De Noir

Emma De Noir


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Echo környéke

A place what we can call home Empty
TémanyitásTárgy: Re: A place what we can call home   A place what we can call home EmptySzer. Május 14, 2014 1:14 am

I'm not a stranger,
            No I am yours


Halkan felsóhajtok.
-Ezért szervezem én az esküvőt..-bólintok egyet. Neki annyira mindegy az egész, hogy az szinte hihetetlen. Nem arról van szó, hog nem érdekli, csak neki a részletek nem túl fontosak ellentétben velem. Természetesen kikérem mindenről a véleményét, de amikor közli, hogy amit szeretnék, akkor nem nyaggatom tovább vele, hanem nyugodt lélekkel döntök azok mellett amit szeretnék.
Halkan felnevetek. Egy férfinak az ivartalanítás mindig kényelmetlenebb téma , mint egy nőnek, főleg hogy a mi kis családunk vérfarkas génekkel büszkélkedhet.
-Késöbbre tartogatom... a sütihez.-vonom meg a vállamat és félszemmel rásandítok. Néhány szelet csokitorta pihen a hűtőben , amit a cukrászdából hoztam még délután, Gondoltam megadom a módját az együtt töltött időnek.
Kicsit bambulunk , amíg fogy az ennivaló. Hangokkal jelzi elégedettségét, így én megnyugodhatok, hogy ismét eltaláltam az ízlését. Körülbelül egyszerre végeztünk. Leraktam a tányéromat az övé mellé majd az arcára pillantottam.
-Holnap 2-re várnak.-enyhe izgatottság cseng a hangomban. Ez lesz az első ruhapróba és bevallom izgulok. Magasak az elvárásaim és csak reménykedni tudok, hogy találok olyan darabot, ami illik majd ehhez.
-Isabella-t viszem magammal. Ő úgysem fog nekem nemet mondani , hogyha valami nagyon tetszik.-tettem még hozzá, nem tudom, hogy érdekli-e , de mostmár úgyis mindegy. Legszivesebben a vőlegényemet vinném, de a szokás az szokás , így nem látja az esküvő napjáig.
-Van valami elvárásod a ruhával kapcsolatban?-érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A place what we can call home Empty
TémanyitásTárgy: Re: A place what we can call home   A place what we can call home Empty

Vissza az elejére Go down
 
A place what we can call home
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Echo House :: Seattle :: Külváros-
Ugrás: